derin’den Yeni Yıl Hediyesi – 2
d e r i n sayılar

2020 Güncellemesi: 2 sene önce derin ailesi, dönemin editörü Deniz Çağatay ile beraber derin takipçileri için harekete geçmiş, dergi sayılarını “neredeyse” tam tekmil online’a yüklemiş. 2018’de yeni yıl hediyesi olarak hazırlanan projeyi evlerden çıkamadığımız bugünlerde okuyabilmeniz için birkaç ufak dokunuşla yeniledik! Artık dergi sayılarına direkt olarak ana sayfada bulunan “sayılar” bağlantısından ulaşabilirsiniz. Daha da iyisi, eksik olan 3 sayıyı da ekledik, harika projeyi kusursuz hale getirdik. :) 2000 yılından bu yana yazılıp çizilenlere göz atmak istiyorsanız, okumak istediğiniz sayının kapağına tıklamanız yeterli.
Bu güzel fikri bulanlara, hayata geçiren 2018 derin ekibine ve eksik sayıları online’a aktaran İpek Ilgın’a çok teşekkürler.

Keyifli okumalar, sağlıkla kalın,
Hazal

Bu günden yıllar yıllar önce, takvimler 2000 yılının günlerini gösterirken, dönemin çok değerli yön-kur üyeleri yenilikçi bir fikir çevresinde toplanmış ve çalışmaya başlamış. Belki de bu işe giriştiklerinde ne kadar büyük bir miras bıraktıklarının farkında değillerdi. Gel gelelim bugün, tam 18 sene sonra, derin, her ne kadar çok zor günlerden geçmiş olsa da, burada sapasağlam ayakta durmakta. Biz de bir yılı daha devirmiş olmanın verdiği haklı gururla şöyle bir geçmişe bakalım dedik. Uzun süredir aklımızda olan bu proje bugüne kısmet oldu. Aşağıda derin’in tüm sayılarını (1-2 eksiğimiz var çaktırmayın :p) eksiksiz, tam tekmil bulabilirsiniz! Bir yazı altına çok yığılıp zorluk çıkarmaması için sayıları yazı dizisi olarak paylaşacağız. Sayıları görüntüleyebilmek için sayfanın başındaki başlığın (derin’den Yeni Yıl Hediyesi) altında yer alan genel bağlantısına tıklamanız gerekebilir. derin ailesi olarak keyifli okumalar dileriz. Ayrıca unutmadan, yeni yılın sevdiklerinizle beraber olduğunuz, her şeyin de gönlünüzce olduğu bir yıl olması dileği ile…

Sevgiler

Diğer sayılar:

derin’den Yeni Yıl Hediyesi

derin’den Yeni Yıl Hediyesi – 3

derin / Sayı 6 / Güz 2005

derin / Sayı 7 / Yaz 2006

derin / Sayı 8 / Kış 2007

8

derin / Sayı 9 / Güz 2007

derin / Sayı 10 / Kış 2009

10

derin / Sayı 11 / Yaz 2009

derin / Sayı 12 / Kış 2010

derin / Sayı 13 / Bahar 2011